dzieckozproblemami

Co daje dzielenie się swoją historią z innymi

Przez większość mojego życia nie chciałam się przyznawać do swoich problemów, a fakt, że z wieloma tematami czy wyzwaniami sobie nie radziłam, wywoływał we mnie wstyd, blokadę i zakładanie coraz to solidniejszej zbroi.

Takie życie jednak bardzo mnie zmęczyło i zrozumiałam, że najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo czy też udawanie.

Kilka lat temu powstała moja pierwsza marka Jak Być Szczęśliwą Kobietą i to wtedy był to pierwszy krok ku temu, aby przyznać się przed samą sobą, że jestem nieszczęśliwa. Nie mówiłam tego na głos, ale wszelkie działania pokazywały, że tego szczęścia poszukiwałam. Dziś z perspektywy czasu łatwiej mi o tym mówić, bo je odnalazłam i wciąż zgłębiam jego sens, odkrywam siebie i pracuję w ogrodzie moich marzeń każdego dnia. A moim marzeniem jest to, aby stać się najlepszą wersją samej siebie i zarażać tym innych.

Głęboko wierzę, że kiedy ja staję się coraz lepsza, piękniejsza w głębi serca, odkrywam swoje moce i niezwykłe możliwości, to również moim najbliższym jest ze mną lepiej, mogę dać im wsparcie i zrozumienie. Mogę dawać im skrzydła, a przecież to właśnie jest moją misją i właśnie dlatego powstała ta cudowna, myszkowa marka.

Wierzę, że moje życiowe lekcje stają się o wiele bardziej wartościowe wtedy, kiedy dzielę się nimi z innymi.

Bo mogę podpowiedzieć innym coś wartościowego, zamiast oceniać, mogę być wsparciem, zamiast krytykować, to mogę zrozumieć. To niezwykła moc i chęć pracy nad sobą, dzięki której zmienia się cały świat. A mówienie o tym publiczne traktuję jako dodatkową powtórkę tego, co jest dla mnie ważne oraz chęć dyskusji i zgłębiania tematu.

Ściskam serdecznie,

Justyna Krawczyk

Mama dziewczynki z planety Magia

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.